Aliens vs Predator online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliens vs Predator online

avp online
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hálókörlet

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Hálókörlet   Hálókörlet Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 8:59 pm

A fáradt vadászok, itt tudnak pihenni, aludni, meditálni.
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
Zakharov
Beavatott
Beavatott
Zakharov


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : HÁÁÁT nem tudom

Hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2008 11:57 pm

A mentőkapszulám szerencsére a város mellet zuhant le ahol azonnal jelentettem a kiképzőmnek ,hogy mi történt elmondtam mindent neki az alienekről a hybridről és eléggé meglepődött hogy mindez lehetséges ezután elküldött a hálókörzetembe ahol minden visszatért a normális kerékvágásba mindennap verekedések amibe szerencsére nem kellet résztvennem és a mindennapi vadászat ami a kedvencem volt. AZ egyik alkalommal hatalmas verekedés tört ki 3 vadász között az egyik valahogy nagyon felidegesítette őket ,de szerintem ez nem elég ok hogy laposra verjék ekkor közebléptem és segítettem a a harcostáramnak. Az egyik ellenfelem magára rakta a karpengéjét ,de ekkor közbelépett az egyik elder. Leállított minket mielőtt súlyoos sebeket szerezhettünk volna.


A hozzászólást Zakharov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 01, 2008 6:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Wah' nagini
Beavatott
Beavatott
Wah' nagini


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 23.

Hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 2:11 pm


Emelt fővel léptem be a hálóterembe, s lassan körülnéztem. Az egyterű teremben mindenütt pokrócok hevertek, rajtuk vadászok. Lassan haladtam a terem közepe felé, elhaladtam két verekedő yautja mellett, majd észre vettem egy üres helyet a fal mellett. Gyorsan odasiettem, s leterítettem a pokrócot. Lassan lehveredtem, s figyeltem verekedő testvéreimet. Végül meguntam a csetepatér, s a kezembe vettem maszkomat. Csak néztem, s közben nagybátyám szavaira gondoltam.
Végül eltettem a maszkot, s úgy döntöttem inkább elmegyek egy kicsit gyakorolni. Feltápászkodtam a szőnyegről, a fegyvereimet ott hagytam, most nem lesz rá szükségem
Vissza az elejére Go down
Wah' nagini
Beavatott
Beavatott
Wah' nagini


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 23.

Hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 5:26 pm


/Előző helyszín: Küzdőtér/

Visszatérve a hálóterembe, egyből a helyem felé indultam. Kora délután volt, kevesen jártak ekkor a teremben, a legtöbben minden bizonnyal vadásztak vagy gyakoroltak. Elértem az ágyamat és leültem rá. Bár fáradt voltam, nem volt kedvem aludni, helyette inkább meditáltam egy kicsit. Kényelmes ülésbe helyezkedtem, lehunytam a szememet, s elcsendesítettem elmémet. Ám annak ellenére, hogy kevesen voltak, nagy volt az alapzaj, így nem tudtam koncentrálni. Mégis az alvás mellett döntöttem, ezért hát kemény párnámra hajtottam a fejem, s elaludtam.
Mikor reggel felébredtem, a nap már elérte zenitjét az égbolton. Éhes voltam, így hát ettem egy kis szárított húst, ami mindig volt nálam az erszényemben. Evés után újult erővel indultam a dzsungelben, hogy a nyugodt természetben meditálhassak.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hálókörlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aliens vs Predator online :: Denobola :: Vadászok városa-
Ugrás: