Aliens vs Predator online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliens vs Predator online

avp online
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Zakharov előtöri

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zakharov
Beavatott
Beavatott
Zakharov


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 25.
Age : 28
Tartózkodási hely : HÁÁÁT nem tudom

Zakharov előtöri Empty
TémanyitásTárgy: Zakharov előtöri   Zakharov előtöri Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 9:54 pm

Név:Zakharov
Kor: 211
Faj: predator
Kaszt:Hunter
Tulajdonság: robbanékony ,de erős
Gyermekkorom igen nehéz volt, mivel nem tartoztam a legerősebb vadászok közé, ám ezt kemény edzéssel, kitartó és fáradtságos munkával sikerült kiküszöbölnöm. Idősebb koromra egy másik problémát fedeztem fel magamban, gyakran elvesztettem a fejemet, egy vadászat alkalmával annyira dühös lettem, hogy fegyver nélkül megöltem egy ragadozó állatot. Egyszer, egy félresikerült vadászat miatt összevesztem két társammal, akikkel meg kellett verekednem. Mindketten egyszerre támadtak, az egyik megpróbált fejberugni, de megfogtam a lábát és egy hatalmasat ütöttem rá a másik sikeresen megütött én, pedig visszaütöttem, de ezt hárította együttesen próbáltak támadni, de kivédtem megfogtam a fejüket és összes erőmből összevertem őket.
A vadászatokon többé-kevésbé sikeres voltam, egyik alkalommal, három testvéremmel mentünk egy kis szórakozásra. Az első nap én vadásztam, ők a táborban dolgoztak, másnap egy másik társam vadászott, én pedig beálltam dolgozni. Egyik munkám a vízhordás volt, mely során a folyó mellett egy halott állatot vettem észre. Közelebbről megnézve láttam csak, hogy a bordái kifelé hajlanak. Kezdetben nem tudtam mire vélni, de rájöttem, hogy egy mellkasrobbnató tette ezt vele. Kicsivel később zajt hallottam, s távolabb egy különös barnás fekete alakot láttam mozogni. Ezelőtt nem láttam még hasonlót. Érdeklődve figyeltem, s egyszer csak felém, fordította fényes, hosszúkás fejét. A koponyáján semmilyen érzékszervet nem lehetett látni, nem volt szeme, füle, orra, az egyetlen, amit látni lehetett a hatalmas fogakkal teli száj. Mivel előtte nem láttam ilyet, futni kezdtem, ám ő követet. Nagyon gyors volt, már majdnem utolért, de közben elértem társaimat, akik közösen végeztek a támadóval. Ők tudták mi ez, Xenomorph, azaz savvérű. Sajnos az eset után távoztuk, mert nem tudtuk hányan vannak, és ha esetleg egy egész fészek lett volna ott, nem tudtuk volna őket legyőzni hárman.
Néhány évvel később egy teherhajót kellett kísérnem. Csak remélni tudtam, hogy a szállítmány nem alienekből áll. Azzal bíztattam magam, hogy ilyen veszélyes rakomány esetén nem csak egy őrt alkalmaztak volna. Kicsivel az indulás után riadót rendeltek el, s lezárták a hátsó részt. Először azt hittem gyakorlat, de amikor a hajó leállt, s kimentek a fények, tudtam, hogy éles helyzetbe kerültem. A hajó ekkora már kihalt volt, az utasok nagy része tudós volt, azok pedig hátul tevékenykedtek. Tudtam, hogy alienek szabadultak el, s tudtam, hogy egyedül nem szállhatok szembe velük. Csak úgy ölhetem meg őket, ha megsemmisítem a hajót. Ám ahhoz áram kell, a tartalék generátor főkapcsolója viszont a tatban volt. Félelemmel a szívemben indultam el hátra, s vártam, hogy mikor érkezik egy támadás. Félelmemet csak növelte a tudat, hogy akár több predalien is ólálkodhat a hajón, hiszen a tudósok kiváló gazdatestek. Hirtelen valami felém futott, először azt hittem egy hybrid, de szerencsére csak egy sima alien példány volt. Persze ez is ugyanolyan veszélyes, hiszen kevésbé erős, kis testalkatát fürgesége ellensúlyozza ki. Felkészültem a harcra. A lény megpróbált megkarmolni, de megfogtam és kicsavartam a kezét ekkor a másik kezével megpróbált eltalálni, de sikeresen elhárítottam aztán próbáltam átszúrni a nyakát de a farkával kigáncsolt és ekkor az utolsó döfésre készült, de sikeresen aktiváltam a lándzsámat és átszúrtam a koponyáját.
Tovább mentem, s elértem a generátort. Út közben sem aliennel, sem predaliennel nem találkoztam. Felkapcsoltam az áramot, aktiváltam az önmegsemmisítőt, s futottam a mentőkabinok felé. Már majdnem elértem őket, amikor egy predalien állta utamat. Most aztán végem- gondoltam magamban. A lény hatalmas erővel bírt és erősebb volt mint hittem azonnal összekarmolta a mellkasomat, de a páncélom sikeresen megvédett ezután 1 jól irányzott ütéssel belöktem az egyik mentőkabinba és kilőttem a denobola jungelébe.
Ezután én is beszálltam az egyik kapszulába, s kilőttem magam a Denobola felé. A lény kabinja a dzsungelben landolt, én is oda irányítottam a járművet, ám a nagy hajó robbanása eltérített a tervezett pályáról, s a szörnyeteg becsült becsapódási helyétől messzebb landoltam.
Annál jobb, gondoltam, legalább lesz időm felkészülni a harcra.
(esetleg lehetne 1 disk-em az íjpuska helyett?)
Vissza az elejére Go down
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Zakharov előtöri Empty
TémanyitásTárgy: Zakharov előtöri   Zakharov előtöri Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 8:46 am

Jó történet, de javítsd azt, hogy menekülsz az alien elől, mert egy predator nem szokott megfutamodni, de ezen kívöl elfogadom az előtörit.
A Denoboláról kezdesz, 10 ponttal.
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
 
Zakharov előtöri
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zakharov adatlap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aliens vs Predator online :: Előtörténetek-
Ugrás: