Aliens vs Predator online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliens vs Predator online

avp online
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dach'ande

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dach'ande
Beavatott
Beavatott
Dach'ande


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.

Dach'ande Empty
TémanyitásTárgy: Dach'ande   Dach'ande Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2008 10:10 am

Név: Dach'ande
Kor: 189
Faj: Predator
Kaszt: Hunter
Tulajdonságok: "Fiatal", alacsony Ragadotó, aki tökéletes vadásszá akar válni.

Történet:

A Denobola nevű bolygón születtem. Apám már egészen fiatalkoromban meghalt. Egy vadászat során vesztette életét. Ez lehet az oka annak, hogy fiatalabb koromban a az ösztöneim ellen fordultam és nem érdekelt a vadászat. De később egyre jobban felerősödött a ragadozó ösztönöm. Anyámtól elköltöztem és pár barátommal kisebb vadászatokat csináltunk, persze nem hivatalosan, csak úgy időtöltésből. Utána jelentkeztem a Ragadozó kiképzésre, itt harcművészetet tanultam az első években. A késöbbiekben a fegyvereket tanultam meg használni, utána a harcművészetet a fegyverekkel, és elvégeztem az Akadémiát. Elkezdtem járni vadászatokra, de itt már hivatalosan. A legjobb vadászat amin életemben résztvettem az az első volt.: 4-en voltunk: 3 beavatott és egy Elder, ez volt a beavató vadászatunk. Mi beavatottak még csak karpengét, és egy íjpuskát kaptunk, ezért nagyon félelmetes volt a helyzet...De ez tette izgalmassá a vadászatot! Az Elder talált nekünk egy Kaine amedhat vagyis kemény húsút(alient) meggyengítette kissé de csak annyira, hogy a kihívás, hogy legyőzzük megmaradjon. A legjobb barátom jelentkezett arra. hogy övé legyen az első áldozat, ezzel nem is volt semmi baj mert kiválóah harcolt. Vsak az nem jutott eszébe, hogy az Alienek vére savas és mar: nem használt álcázást ellene hanem szemtől-szemben akart vele megküzdeni. Az ailen a frkával csapott mert lábraállni nem igen tudott, ezt ő sikeresek blokkolta. A pengéjét beleszúrta az alien fejébe persze ettől majdnem meghalt az alien, de azon a helyen találta el ahol a legtöbb sav ömlik ki, az egész testét beborította a sav...Esélye sem volt a túlélésre. Bennem iszonyú nagy volt a bosszú vágy. Az Elder úgy döntött, hogy megérdemel egy temetést az elsett ragadozó és visszahívott minket a hajóra, de én csak futottam és futottam, kerestem azokat a rohadt dögöket! Nem is olyan sokára találtam egyet a sokból, éppen evett, de ez nem zavart engem, fejbe dobtam egy kővel, hogy figyeljen ide. Azt a banán-alakú fejét lassan fordította oldalra, és teljesen megfordult. A karpengémet kinyitottam és mégegyszer megdobtam, de mostmár egy nagyobb kővel, ami szerintem felidegesítette, mert elkezdett futni felém. Az adrenalin szintem, mintha ugrott volna egy bolygónyit úgy éreztem, ugrott felém és a bal kezével csapott eggyet ami elöl félre gurultam aztán levágtam a varkáról egy darabot, és elkezdtem vissza-emlékezni, hogy hol is vannak azok a pontok ahol a legkevesebb sav ömlik ki. És akkor beugrott: a szája alatt. Ismét támadásba lendült de akkor már rám ugrott és lenomott a földre, a bal kezemmel tartottam vissza a fejét, hogy ne ártson nekem a nyelvével. A jobb kezemmel pedig épp átszúrtam volna a pofáját alulról, de akezeivel akart támadni. Ez nem volt olyan fontos hiszen ott volt az alkalom, hogy megöljem, hát megettem. Átszúrtam a feje alatt ahol kell, ő pedig az utolsó erejével belekapott a kezembe és egy mély sebset ejtett rajta. Felordítottam!! Pár perccel később az ordításra reagált Elder megtalált, és segített visszamenni a hajóra. Onnan visszamentünk a Denobolára ahol korházba kerültem vizsgálatra. Miután teéjesen meggyógyultam a Elder aki velünk volt behívott a nagyterembe ahol hivatalosan is Beavatottá nyílvánított!!! Ez volt életem legizgalmasabb eseménye!!


A hozzászólást Dach'ande összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 13, 2008 10:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Dach'ande Empty
TémanyitásTárgy: Dach'ande   Dach'ande Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2008 10:49 am

Kérlek javítsd az életkorodat egy száz ével, mert ez még tényleg nagyon, nagyon fital, szólj ha javítottál! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Dach'ande Empty
TémanyitásTárgy: Dach'ande   Dach'ande Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2008 10:55 am

Elfogadom!!!
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
Dach'ande
Beavatott
Beavatott
Dach'ande


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 10.

Dach'ande Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dach'ande   Dach'ande Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2008 11:03 am

Kössz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dach'ande Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dach'ande   Dach'ande Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dach'ande
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aliens vs Predator online :: Előtörténetek-
Ugrás: