Aliens vs Predator online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliens vs Predator online

avp online
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Laboratórium

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Laboratórium Empty
TémanyitásTárgy: Laboratórium   Laboratórium Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 4:50 pm

Tudósokkal teli terem, üvegfalak mögött vannak az alienek amiket a tudósok vizsgálnak, de ezenkívül egy holt predator is van a laborban.
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
Vektor Karter
Fegyveres
Fegyveres
Vektor Karter


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 13.

Laboratórium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laboratórium   Laboratórium Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 5:23 pm

A laboratóriumba beérve azonnal a halott predátort pillantottam meg, furcsa látvány volt,
hisz ez a holtest nem volt megtépve vagy nem hiányzott egyetlen részlet sem, mivel ezzel
csak egyetlen gólyó végzett a fejében, de ott sem okozva nagy károkat a laboratórium számára.
-Na akkor kezdjünk is hozzá a holttest elemzéséhez.-Mondtam a kutató társaimnak majd beöltöztem
steril ruhába.-Az első dolog, a belső szervei utánna, jöhet a többi része.-Adtam az utasításokat.
Hozzáláttunk a predátor hulla boncolásához, de engem nem csak a hulla, hanem a műszakilag csúcsfejlesztésű ruhája is érdekelt.
Elgondolkodtam, hogyha a ruhákból a beépített fegyvereket kioperálnánk, talán nagyban segítene az allien-ek hatékonyabb kiirtásában.
Majd a boncolás hosszú órákon át tartott...
Vissza az elejére Go down
Vektor Karter
Fegyveres
Fegyveres
Vektor Karter


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 13.

Laboratórium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laboratórium   Laboratórium Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 9:08 pm

Hosszú órákon át tartott a boncolás , de sikerült teljes elemzést készíteni a tudós társaimmal a lény szövettanáról és az agyi impulzusairól.
-Rendben, akkor a hullát varják össze és tegyék a laboratóriumnak a fagyasztójába, mivel, még kísérleti test-nek sem lesz utolsó...-Adtam az utasításokat, majd levetkőztem és átvettem a tudós egyenruhámat.
-Micsoda nap, egy teljes egészében épp predátort tanulmányozhattam és számos a ruhájában elrejtett fegyvert is sikerült kiszerelni és átadni a katonai részlegbe, remélem felbírják majd használni...-Gondoltam magamban.
Ezután rovább haladtam a folyosók felé...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laboratórium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laboratórium   Laboratórium Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Laboratórium
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laboratórium

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aliens vs Predator online :: Delta Pavonis :: Pavoisi bázis-
Ugrás: